خط مشی و ماموریت ها

معرفی تابان نیرو سپاهان

خط مشی و ماموریت ها

 خط مشی شرکت تابان نیرو سپاهان

شرکت تابان نیرو سپاهان به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه نصب،راه اندازی، نگهداری و تعمیر انواع ماشین های الکتریکی شامل (الکتروموتورهای ACوDC)،ترانسفورماتورها (فشار قوی ،متوسط ، ضعیف)،ژنراتورها،بازرسی فنی(ارتعاش سنجی ،الاینمنت)انواع ماشین های دوار ،نگهداری و تعمیرات تجهیزات برق و مکانیک خطوط تولید صنایع و معادن بصورت پروژه ای ،تامین قطعات یدکی خاص(special) الکتروموتورها و ژنراتورها ،طراحی و ساخت قطعات مرتبط ،در راستای دستیابی به جایگاه برتر بازارداخلی و حضور در بازارهای منطقه،بارویکرد بهبود مداوم و افزایش بهره وری با سرلوحه قراردادن رئوس سیاست گذاری زیر، ارکان شرکت را متعهد به تحقق چشم انداز خود می نماید:

1. افزايش میزان رضایت مشتريان از طريق ارتقا اثربخشی مدیریت ارتباط با مشتری

2. توسعه سهم بازار از طریق بهبود بازاریابی، افزایش مشتریان وفادار با مدیریت برند تجاری داخلی و ایجاد برند منطقه ای

3. توسعه منابع انسانی از طریق آموزش مداوم ، مشارکت دادن در تصمیم سازی ها و افزایش انگیزه کارکنان با دریافت نظرات و پیشنهادهای آنها.

4. ترويج تفكر فرآیندی شامل شناسایی ، برنامه ریزی ، اجرا ، کنترل اثربخش ، بازنگری و مدیریت ریسک

5 . بهبود مداوم فرآیندهای سازمانی در راستای ارتقا کیفیت محصولات و خدمات، تحقیق و توسعه و ايجاد مكانيزم‌هاي موثر مدیریت عملکرد از طريق بكارگيري ابزارهای مدیریتی و آماري متناسب

6. نهادينه نمودن فرهنگ بهبود مداوم در کلیه فرآیندها و فعالیت ها

7. تعهد به رعایت قوانین و مقررات ، قراردادها و الزامات ذینفعان از طریق شناسایی،به روز رسانی و ارتقا انتظارات

8. فراهم کردن محیط کاری ایمن از طریق پیشگیری و کنترل مداوم مخاطرات ، مدیریت ریسک ، کاهش حوادث شغلی و صیانت از محیط زیست با کاهش آلودگی و مصرف بهینه منابع

 این خط مشی با توجه به ارزیابی های درون و برون سازمانی شرکت در فواصل زمانی مقتضی ، مورد بازبینی و در صورت نیاز مورد بازنگری قرار گرفته و به اطلاع طرف های ذی نفع خواهد رسید.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.